Зв'язок з нами

ГРОШІ

Біткойн впав на 20% після досягнення історичного максимуму

Біткойн впав на 20% після досягнення історичного максимуму

Біткойн впав на 20% після досягнення історичного максимуму

У понеділок, 11 січня, біткойн впав на 20% до 33 447 доларів, найнижчого рівня з 6 січня.

Найпопулярніша у світі криптовалюта втратила близько 8,5 тисяч доларів вартості, повідомляє агентство Reuters.

Як зазначає агентство, криптовалюти обвалилися в понеділок, оскільки зростання прибутковості облігацій США в цілому підняв долар і завдав шкоди іншим активів, які не приносять доходу.

Пізніше біткойн виріс до 35 192 доларів, що приблизно на 16% нижче рекордного піку в 42 000 доларів, який досягла минулого тижня найпопулярніша у світі криптовалюта.

Біткойн досяг рекордного максимуму 41 962 долара 8 січня і закінчив минулий тиждень із зростанням на 15%, що є четвертим поспіль двозначним тижневим приростом.

6 січня ціна біткоіна вперше перевищила 35 тисяч доларів.

Як відомо, вартість біткойна зростала протягом грудня 2020 року. Всього за рік біткойн подорожчав приблизно в три рази. Morgan Stanley пов’язував ціновий ривок з великими вливаннями Федеральної резервної системи США та інших центробанків в економіку. На ціну криптовалюти впливають і новини про майбутні успіхи у подоланні пандемії коронавірусу за допомогою вакцин.

На думку стратегів фінансового холдингу JPMorgan Chase & Co., біткоін може мати потенціал для суттєвого подальшого зростання у вартості – до 146 тис. дол. – у довгостроковій перспективі, оскільки він конкурує з золотом як клас активів.

Читайте також:

2 грудня повідомлялося, що Верховна Рада почала розгляд законопроекту про легалізацію ринку криптовалют в Україні. Документ передбачає внесення змін до Податкового кодексу, які необхідні для легалізації ринку віртуальних активів.

Раніше, за інформацією блокчейн-аналітиків The Chainalysis, Україна стала глобальним лідером у застосуванні віртуальних активів населенням. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації на початку вересня.

Однак, одна з перших кріптобірж світу Bittrex в кінці вересня припинила роботу в семи країнах, серед яких Білорусь і Україна. Обслуговувати українців сайт перестав з 25 вересня.

 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня