Зв'язок з нами

Біткоін знову подорожчав після різкого падіння

Біткоін знову подорожчав після різкого падіння

Біткоін знову подорожчав після різкого падіння

У середу, 26 травня, вартість біткоіну піднялася на 6,5% і склала вище 40 000 доларів вперше на цьому тижні. Криптовалюта подорожчала після рекордного падіння в ціні, а волатильність на ринку криптовалют не демонструє ознак ослаблення.

Про це повідомляє агентство Reuters.

У цьому місяці вартість біткоіну знизилася на 30%, криптовалюта втратила більше 37% з рекордного максимуму в 65 000 доларів, досягнутого в квітні. В цілому в цьому році курс біткоіну виріс більш ніж на 40%.

Серед драйверів недавнього спаду біткоіну були побоювання з приводу заборон в Китаї щодо сектора, що розвивається, і з приводу впливу на навколишнє середовище виробництва криптовалюти, енергоємного процесу, відомого як майнінг.

Минулого тижня вартість біткоіну на волатильних торгах впала до 30 066 доларів, це був найнижчий показник з січня.

Крім того, північний регіон Китаю, Внутрішня Монголія, посилив кампанію проти майнінгу криптовалюти, опублікувавши проект правил щодо викорінення бізнесу через кілька днів після того, як Пекін пообіцяв вжити жорстких заходів проти виробництва і торгівлі біткоінами.

Іран для обходу санкцій США використовує майнінг біткоіну, якими потім оплачується імпорт. Заборонена до експорту нафту використовується для вироблення електроенергії, споживаної крипто-фермами.

Аналітики американського інвестбанку Goldman Sachs вважають, що незабаром друга найбільша за капіталізацією криптовалюта в світі Ethereum може обігнати біткоіни. Ефіріум з високою ймовірністю перевершить біткоіни в якості домінуючого засобу заощадження.

Раніше частка головною криптовалюти на ринку опустилася до мінімуму за три роки, але альткоіни теж переживали падіння.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня