Зв'язок з нами

ГРОШІ

Біткоїн після заяви Ілона Маска побив черговий рекорд вартості

Біткоїн після заяви Ілона Маска побив черговий рекорд вартості

Біткоїн після заяви Ілона Маска побив черговий рекорд вартості

Вартість біткоїна сягнула $48 тисяч за одиницю на тлі обіцянки Ілона Маска інвестувати $1,5 мільярда у криптовалюту та її застосування у платежах за автомобілі Tesla.

Як пише Bloomberg, заява Маска може підштовхнути інші великі корпорації вкладатися у біткоїн, тоді його загальна капіталізація перевищить ринкову вартість Tesla. При чому дорожчає не лише біткойн, а й інші криптовалюти. Однак експерти мають різні погляди на перспективи таких інвестицій, від продовження зростання біткоїна до майже пів мільйона доларів за одиницю й до повного падіння, як це відбулося під час останнього буму у 2017 році.

На думку стратегів фінансового холдингу JPMorgan Chase & Co., біткоін може мати потенціал для суттєвого подальшого зростання у вартості – до 146 тис. дол. – у довгостроковій перспективі, оскільки він конкурує з золотом як клас активів.

2 грудня повідомлялося, що Верховна Рада почала розгляд законопроекту про легалізацію ринку криптовалют в Україні. Документ передбачає внесення змін до Податкового кодексу, які необхідні для легалізації ринку віртуальних активів.

Раніше, за інформацією блокчейн-аналітиків The Chainalysis, Україна стала глобальним лідером у застосуванні віртуальних активів населенням. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації на початку вересня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня