Зв'язок з нами

СВІТ

Більшість громадян висловилися за вступ України до ЄС та НАТО

Більшість громадян висловилися за вступ України до ЄС та НАТО

Більшість громадян висловилися за вступ України до ЄС та НАТО

Однак в Україні є й ті, хто підтримує створення союзу з РФ.

Думки про те, що Україна має рухатися в напрямку інтеграції Євросоюзу, притримуються 48% громадян. Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Вказано, що на на Заході прихильників євроінтеграції виявилося 72% громадян, а в Центрі – 52%. Водночас на Півдні інтеграцію України з ЄС підтримують 36% громадян. У Східному регіоні на підтримку євроінтеграції висловилися 24% громадян.

Ще 13% респондентів є прихильниками інтеграції з Росією, а майже третина опитаних взагалі не бажає жодного із цих союзів.

Більшість громадян висловилися за вступ України до ЄС та НАТО

Приєднання України до НАТО підтримують 42% опитаних українців, а військовий союз із РФ – 11% громадян. При цьому за позаблоковий статус висловилися 34% опитаних.

На Заході та в Центрі вступ до Північноатлантичного альянсу підтримують 68% та 47% громадян відповідно. На Півдні прихильників вступу до НАТО менше 26%, а на Сході – 16%.

Більшість громадян висловилися за вступ України до ЄС та НАТО

Дослідження провели Демініціативи спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 5 по 13 грудня у всіх регіонах України, окрім окупованих територій Криму та Донбасу. Опитування здійснене методом особистого інтерв’ю face-to-face. Всього провели 2004 інтерв’ю з респондентами, які проживають у 131 населеному пункті України. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3%.

Читайте також:

Політиком цього року 14,5% українців назвали президента Володимира Зеленського. Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Однак, згідно опитування Центру Разумкова, 42% українців назвали президента Володимира Зеленського розчаруванням року. Ще 20% вважають, що глава держави заслуговує на статус політик 2020 року, що значно менше ніж торік (46%).

Більше половини українців підтримують рішення уряду про запровадження жорсткого карантину з 8 до 24 січня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня