Зв'язок з нами

Бібліотеки, коти та ікони. В Комітеті виборців пояснили, як депутати піаряться на своїх деклараціях

Бібліотеки, коти та ікони. В Комітеті виборців пояснили, як депутати піаряться на своїх деклараціях

Фото Станіслава Груздєва, «Главком»

Голова КВУ розповів, як політики використовують щорічні декларації для привернення уваги громадськості

Народні депутати часто використовують щорічні декларації для особистого піару і вносять туди речі, які за законом не потрібно декларувати. Про це голова Комітету виборців України Олексій Кошель розповів у інтерв’ю «Главкому».

«Дуже часто декларують речі, аби просто додати собі статусності та показати, які вони інтелектуали та любителі української старовини. Декларації стають такою піар-метою», – сказав він.

Кошель навів приклад першого віцеспікера Руслана Стефанчука, який задекларував бібліотеку наукової літератури в п’ять тисяч томів. «Не думаю, що наукова література радянських часів чи 90-х років є настільки дорогою, аби заносити її в декларацію», – зазначив голова КВУ.

Також, за його словами, політики часто декларують ікони 19 століття. «Але якщо ми поцікавимося цінами на антикварному ринку, то побачимо, що ці ікони коштують в районі однієї тисячі гривень. Тобто в декларації вони не мають заноситись!» – підкреслив Кошель.

Він також прокоментував історію, коли одна депутатка задекларувала кота, та ще й яскраво описала його якості.

«Це питання просто поганого смаку, почуття гумору та бажання привернути до себе увагу. Це – така сама хвороба, як залежність від «лайків» у «фейсбуці», і політики також на неї страждають. З цієї ж серії, що декларування одним депутатом минулого парламенту «святих мощей», – говорить голова Комітету виборців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня