Зв'язок з нами

ГРОШІ

Батьківська щедрість: син Кернеса задекларував десятки мільйонів як подарунок

Батьківська щедрість: син Кернеса задекларував десятки мільйонів як подарунок

Батьківська щедрість: син Кернеса задекларував десятки мільйонів як подарунок

Старший син покійного мера Харкова Геннадія Кернеса Кирило Кернес у 2020 році вніс до декларації про доходи 30 мільйонів гривень. У документі зазначено, що це подарунок від батька.

Відповідні дані з’явилися на сайті НАЗК.

У минулому році Кирило Кернес заробив майже 75 000 гривень на комунальному підприємстві «Харківське міське бюро технічної інвентаризації», отримав 804 тисяч гривень від здачі майна в оренду і 936 000 гривень – за продаж рухомого майна.

Також Кирило Кернес зазначив, що зберігає готівкою близько 34,8 мільйона гривень, 82 тисяч доларів і 22 500 євро, а в 2020 році отримав в подарунок від батька 30 мільйонів гривень.

Старший син Геннадія Кернеса володіє автомобілями ВАЗ 21104 2006 року випуску і ГАЗ М20 1957 року випуску, а його дружина Яна Кернес – Porsche 911 2003 року випуску і Mercedes-Benz GLS 350d 2003 року випуску.

На останніх виборах Кирило Кернес був обраний до Харківської обласної ради від блоку батька «Успішний Харків».

Лідер партії «Європейська солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко недавно опублікував свою декларацію про доходи.

Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив свою річну декларацію про доходи. У документі він вказав, що зберігає в українському банку 226 тисяч гривень і 42 тисячі євро, в німецькому Deutsche Bank AG – 214 тисяч доларів і 677 тис євро.

Раніше президент України Володимир Зеленський подав щорічну декларацію про доходи. У документі вказані квартири в Києві, Криму та за кордоном, мільйонні доходи, а також борг в майже 2,5 млн доларів.

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова в декларації за 2020 рік вказала автомобіль Porsche Cayenne вартістю майже мільйон гривень, 750 тисяч зарплати в ГПУ і великий будинок в Харківській області, оформлений на дітей.

Заступник голови Конституційного суду Сергій Головатий в декларації вказав як власність храм Української православної церкви Київського патріархату. Також Сергій Головатий задекларував кілька будинків, земельні ділянки та права на бібліотеку.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подав декларацію про доходи 2020 року, в якій вказав своє рухоме і нерухоме майно.

Депутат Харківської міськради від проросійської партії ОТЗЖ Джавід Саїд вніс до декларації про доходи особистого африканського лева. Відомості внесені в електронну декларацію в категорії «Цінне рухоме майно».

Міністр юстиції Денис Малюська оприлюднив декларацію про доходи. Його дружина за рік заробила більше, ніж глава міністерства.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня