Зв'язок з нами

СВІТ

Байден відреагував на провал імпічменту Трампа

Байден відреагував на провал імпічменту Трампа

Байден відреагував на провал імпічменту Трампа

Президент США Джо Байден заявив, що попри виправдання Сенатом екс-глави Дональда Трампа у справі про імпічмент, він все одно вважає його винним у підбурюванні до заколоту та штурму Капітолію, унаслідок якого загинули 5 осіб.

Байден відреагував на провал імпічменту Трампа

Джо Байден президент США

«Хоча остаточне голосування не привело до засудження, суть обвинувачень незаперечна. Навіть ті, хто виступив проти винесення вироку, наприклад, лідер меншості у сенаті Макконнелл, вважають, що Дональд Трамп винен у «ганебному проступку». Ця сумна глава нашої історії нагадала нам, що демократія крихка. Що її завжди потрібно захищати. Що ми повинні бути завжди пильними. Цьому насильству і екстремізму немає місця в Америці. І що у кожного з нас є борг і відповідальність, як у американців, і особливо як у лідерів, – захищати правду і перемогти брехню»

Нагадаємо, Сенат США не зміг оголосити імпічмент 45-му президенту Сполучених Штатів Дональду Трампу та виправдав його у справі про заворушення і штурм Конгресу.

13 січня Палата представників Конгресу США оголосила імпічмент Дональду Трампу. Його звинуватили у підбурюванні до безладів і штурмі Капітолію. Остаточно затвердити імпічмент після розслідування, повинна була верхня палата парламенту – Сенат США.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня