Зв'язок з нами

COVID-19

Байден пообіцяв американцям особливо святковий День Незалежності від коронавірусу

Байден пообіцяв американцям особливо святковий День Незалежності від коронавірусу

Байден пообіцяв американцям особливо святковий День Незалежності від коронавірусу

Президент США Джо Байден пообіцяв американцям, що 4 липня вони будуть святкувати не тільки День незалежності США, але і день незалежності від коронавірусу.

Виступаючи в Білому домі з телезверненням до співгромадян, він закликав громадян вакцинуватися і продовжувати носити маски. За словами глави держави, необхідно внести свій вклад в боротьбу з коронавірусом – в цьому випадку велика ймовірність того, що на початок липня невеликі групи зможуть зібратися разом після «довгого важкого року», йдеться у зверненні президента.

«Скажу правду, провести 4 липня з коханими – це мета, але багато що може змінитися», – додав Байден.

Президент США в своєму зверненні до нації також оголосив, що все доросле населення країни у віці від 18 років і старше станом на 1 травня повинно мати можливість пройти вакцинацію від коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки готують нову стратегію вакцинації населення від коронавірусу. Вона буде включати змінені стандарти і нормативи проведення вакцинації, тестування та лікування пацієнтів з COVID.

Президент США Джо Байден заявив, що влада стикається з «гігантськими» логістичними проблемами, щоб забезпечити кожного американця вакциною від коронавірусу. Він звинуватив у цьому, зокрема, екс-президента Дональда Трампа.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня