Зв'язок з нами

СВІТ

Байден планує підняти податки для багатих майже вдвічі

Байден планує підняти податки для багатих майже вдвічі

Байден планує підняти податки для багатих майже вдвічі

Президент США Джо Байден планує підвищити податки для багатих.

Податкова ставка на приріст капіталу для багатих може зрости майже в два рази, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

Байден хоче підвищити податок до 39,6% з метою покрити більшу частину соціальних видатків, які спрямовані на усунення нерівності, розповів співрозмовник видання.

Зараз податкова ставка для американців з річним доходом в розмірі 1 млн доларів і більше становить 20%.

Як зазначає Bloomberg, для тих, хто заробляє не менше 1 млн доларів, нова максимальна ставка в поєднанні з існуючим прибутковим податком на інвестиційний дохід означає, що ставки федерального податку для багатих інвесторів можуть досягати 43,4%.

Податок на дохід від інвестицій в розмірі 3,8%, який фінансує програми в рамках реформи охорони здоров’я Obamacare, буде збережений.

Нагадаємо,  під час виступу з нагоди відкриття Економічного форуму у США Генсек ООН Антоніу Гутерреш закликав уряди країн розглянути можливість запровадження для бізнесменів, які значно заробили в період пандемії, податку «солідарності».

Читайте також:

У березні повідомлялося. що президент США Джо Байден має намір вперше з 1993 року значно підвищити федеральні податки.

Міністерство юстиції США більше не буде захищати указ екс-президента Дональда Трампа, який обмежував допомогу іммігрантів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня