Зв'язок з нами

СВІТ

Байден для вакцинації від коронавірусу готовий задіяти закон військового часу

Байден для вакцинації від коронавірусу готовий задіяти закон військового часу

Байден для вакцинації від коронавірусу готовий задіяти закон військового часу

Обраний президент США Джо Байден повідомив, що має намір використовувати закон військового часу для того, щоб прискорити вакцинацію від коронавірусу.

Як повідомляє Washington Post, закон, який передбачає мобілізацію виробництва для боротьби з COVID-19, наказує приватним компаніям підтримувати зусилля влади.

Прийнятий в 1950 році закон про військове виробництво дозволяє федеральному уряду США де-факто примусити приватні компанії до роботи на державу в екстрених випадках. Закон уже раніше був задіяний чинним американським президентом Дональдом Трампом на початку епідемії.

Раніше Байден спрогнозував терміни поліпшення ситуації з коронавіруом у країні. Він передрік, що «справи стануть гірше, перш ніж стати краще».

На його думку, американці можуть не побачити позитивних тенденцій з пандемією до березня. Байден підкреслив, що дії адміністрації чинного глави держави Дональда Трампа «далеко відстали» від необхідних. США як і раніше залишаються на першому місці за кількістю зареєстрованих випадків зараження коронавірусом, там виявили 19,5 мільйона випадків інфікування.

Нагадаємо, минулого тижня щеплення від коронавірусу отримав обраний президент США Джо Байден. Байден вакцинувався препаратом, який розробили компанії Pfizer і BioNTech.

Дональд Трамп заявив, що не має наміру вакцинуватись від коронавірусу найближчим часом, однак сподівається зробити щеплення пізніше.

Як відомо, 14 грудня у США стартувала кампанія з масової вакцинації населення від коронавірусу COVID-19. Застосовуватися будуть препарати Pfizer Inc. (SPB: PFE) і BioNTech, схвалені Управлінням зі санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня