Зв'язок з нами

ГРОШІ

Авіакомпанія МАУ повідомила, що буде з цінами на квитки через обліт Білорусі

Авіакомпанія МАУ повідомила, що буде з цінами на квитки через обліт Білорусі

Авіакомпанія МАУ повідомила, що буде з цінами на квитки через обліт Білорусі

Через заборону на проліт білоруським повітряним простором деякі авіарейси триватимуть довше, але в МАУ пообіцяли не піднімати ціни і не скасовувати рейси.

Як повідомляє прес-служба МАУ, компанія не здійснює прямих комерційних рейсів до Білорусі, починаючи з 2019 року, але низка нинішніх комерційних маршрутів пролягає над її територією. На даний час перегляд маршрутів стосуватиметься регулярних рейсів до Вільнюса, а також до Фінляндії (Гельсінкі, Вааса) в рамках індивідуальної чартерної програми авіакомпанії. У середньому рейси стануть довшими на 40 хвилин і потребуватимуть більше витрат пального. Водночас у МАУ заявили, що виходячи із загальної ситуації у авіаційній галузі, спричиненої пандемією COVID-19, не бачать підстав для здорожчання квитків через необхідність обльоту.

 

Також у прес-службі додали, що деякі маршрути, економічна доцільність котрих знаходиться на межі рентабельності, та які не є фідерними для авіакомпанії, можуть бути скасовані для запобігання нарощування дотаційних рейсів. На даний момент МАУ не планує скасування будь-яких рейсів через необхідність обльоту території Білорусі, але буде спостерігати за динамікою та глибиною продажів.

Також у МАУ вказали, що «залишається відкритим питання транзиту над територією України для білоруських авіакомпаній» – в забороні українського уряду про це нічого не сказано, тобто білоруські літаки зможуть транзитом пролітати українською територією.

Нагадаємо, після примусової посадки ВПС Білорусі пасажирського літака Ryanair у Мінську та затримання пасажира борта – опозиційного діяча Романа Протасевича Україна оголосила про припинення авіасполучення з Білоруссю з 00:00 годин 26 травня.

Українським авіакомпаніям і літакам буде заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь. Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна тільки виграє від цього рішення.

Білорусь вважає рішення України припинити авіасполучення між країнами «обурливим» і безпідставним, та вручила Міністерству закордонних справ України ноту протесту.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня