Зв'язок з нами

СВІТ

Авіакатастрофа в Тегерані: у пам’ять загиблих Канада планує заснувати стипендію

Авіакатастрофа в Тегерані: у пам'ять загиблих Канада планує заснувати стипендію

Авіакатастрофа в Тегерані: у пам’ять загиблих Канада планує заснувати стипендію

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив про заснування нової стипендії. Її присвятять пам’яті жертв катастрофи літака МАУ над Тегераном. Також Оттава вимагає прозорого розслідування і покарання винних. Також канадська сторона докладає усіх зусиль, аби родичам загиблих виплатили компенсації.

Як повідомляє «Укрінформ», Оттава працює з міжнародними партнерами, аби забезпечити детальне розслідування трагедії, що забрала життя 176 осіб, з них 55 – громадяни Канади.

«Аби віддати шану студентам, викладачам та усім, пов’язаним з академічною сферою, ми також засновуємо стипендію у пам’ять про пасажирів рейсу PS752. Ми продовжуємо обговорювати із родичами ініціативи із вшанування, у тому числі монумент пам’яті загиблих в авіакатастрофах»,– заявив Трюдо.

Зазначимо, що Іран раніше заявив про те, що готовий виплатити по 150 тисяч доларів родичам загиблих у авіатрощі. Проте з такою позицію не погодились і в Україні, і в Канаді. У Києві наголосили, що сума компенсації має встановлюватись під час переговорів, а також має бути врахований попередній досвід у міжнародній авіації.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня