Зв'язок з нами

COVID-19

AstraZeneca перейменувала свою вакцину від коронавірусу

AstraZeneca перейменувала свою вакцину від коронавірусу

AstraZeneca перейменувала свою вакцину від коронавірусу

Англо-шведська компанія AstraZeneca перейменувала свою вакцину від коронавірусу. Тепер вона буде мати назву Vaxzevria замість «Вакцина COVID-19 AstraZeneca».

Про це повідомляє Агентство медичних продуктів Швеції.

Наголошується, що зміна назви не тягне за собою будь-яких інших змін параметрів препарату. При цьому маркування та упаковка вакцини можуть відрізнятися.

Нагадаємо, в березні низка європейських країн призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca через побоювання побічних ефектів, зокрема, утворення тромбів.

Однак після того як  Європейське агентство лікарських засобів (EME) визнало, що вакцина AstraZeneca повністю «безпечна та ефективна», кілька європейських країн відновили імунізацію населення цим препаратом.

22 березня повідомлялося, що третя фаза випробувань вакцини від коронавірусу AstraZeneca у США підтвердила ефективність препарату 79% для запобігання COVID-19 та дієвість на 100% для профілактики важкого перебігу хвороби і госпіталізації.

Але Канада все одно припинила використання вакцини від коронавірусу AstraZeneca для людей молодших 55 років через побоювання виникнення тромбів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня