Зв'язок з нами

ГРОШІ

Apple збирається інвестувати $430 мільярдів в економіку США

Apple збирається інвестувати $430 мільярдів в економіку США

Apple збирається інвестувати $430 мільярдів в економіку США

Apple планує побудувати кампус і забезпечити роботою 9000 підрядників.

У найближчі п’ять років компанія Apple планує інвестувати в економіку США $430 млрд, повідомляється на сайті компанії.

Зокрема, компанія планує створити 20 тисяч робочих місць в таких інноваційних областях, як кремнієва інженерія і технологія 5G.

Інвестиції компанії в кампус і інженерний центр в Північній Кароліні складуть понад $1 млрд. Відзначається, що це дозволить створити понад 3 тисячі робочих місць у сферах машинного навчання, штучного інтелекту, розробки ПЗ та інших областях.

«У цей момент відновлення і перебудови Apple подвоює свою прихильність інноваціям і виробництву в США, інвестуючи в спільноти у всіх 50 штатах», – зазначив СЕО компанії Тім Кук.

Крім того, Apple планує направити ще $110 млн на інфраструктурні проекти в цьому ж штаті: розвиток широкосмугового зв’язку, будівництво шкіл і доріг. Загальні інвестиції в штат складуть близько $1,5 млрд.

Ще в дев’яти штатах компаній планує інвестувати в кошти в запуск мереж 5G. Крім того, Apple збирається інвестувати в чіпи нового покоління і зелену енергетику. Також компанія збирається співпрацювати з місцевими підрядниками, що дозволить отримувати замовлення 9000 великих і дрібних компаній у всіх штатах.

У компанії відзначили, що за останні три роки її інвестиції в США істотно перевищили поставлену у 2018 році мету в $350 млрд.

Як відомо, компанія оголосила про масштабні інвестиції в економіку США на тлі заяви Джо Байдена про плани підвищити податки на прибуток, отриманий за кордоном.

Залучені за допомогою цієї ініціативи додаткові кошти планують спрямувати на інфраструктурні проекти.

Читайте також:

Компанія Apple планує розширити свій рекламний бізнес і змінити політику конфіденційності для iPhone. Рекламодавцям можуть заборонити збирати дані про власників смартфонів без їх явної згоди.

Раніше Apple оголосила про розширення програми співпраці з незалежними сервісними центрами – IRP.

Американська компанія Apple з 2016 по 2020 рік скупила найбільше компаній, що займаються штучним інтелектом (ШІ).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня