Зв'язок з нами

COVID-19

Антивакцинатори в Італії закидали коктейлями Молотова центр щеплень

Антивакцинатори в Італії закидали коктейлями Молотова центр щеплень

Антивакцинатори в Італії закидали коктейлями Молотова центр щеплень

Поліція Італії затримала двох учасників нападу на центр вакцинації в місті Брешіа. Антивакцинатори кидали в нього коктейлі Молотова.

Як повідомляє Politico, 51-річний Нікола Занарделлі і 52-річний Паоло Плада були затримані за підозрою в здійсненні теракту. Слідство встановило, що підозрювані кинули коктейлі Молотова в центр вакцинації в місті Брешіа в північній Італії. Пожежа встигла завдати шкоди, але вогонь не зміг спалити запаси вакцин, оскільки вони знаходилися в холодильній установці.

Поліція вже знайшла докази того, як підозрювані готували бомби для атаки. Вони ідентифіковані як активісти-антивакцинатори. Перед атакою один з них писав у Facebook про те, що повинен «знищити ворога».

Нагадаємо, раніше Facebook оголосила, що всі дописи про вакцини від COVID-19 у її соцмережах позначатимуться спеціальними мітками – в них буде вказана достовірна інформація про безпеку вакцин від ВООЗ. На такий крок компанія пішла, аби боротись із дезінформацією про щеплення від коронавірусу.

На початку пандемії коронавірусу у 2020 році Facebook оголосила, що перевірятиме всі публікації про коронавірус для уникнення масового поширення дезінформації. Пости перевірятимуть за допомогою алгоритму, а ті, що міститимуть неправдиву інформацію, будуть приховані.

Крім того, соцмережа планує перенаправляти користувачів на офіційні джерела (наприклад, ВООЗ) та сторінки з розвінчуванням міфів навколо коронавірусу. Також Facebook опублікувала твердження про коронавірус, які будуть видаляти із соцмережі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня