Зв'язок з нами

СВІТ

Ангела Меркель відмовилася від боротьби за пост канцлера Німеччини

Ангела Меркель відмовилася від боротьби за пост канцлера Німеччини

Ангела Меркель відмовилася від боротьби за пост канцлера Німеччини

Канцлер Німеччини Ангела Меркель в новорічному привітанні до громадян країни офіційно повідомила, що більше не балотуватиметься на цей пост.

Як сказала Меркель у відеозверненні, вона ніколи за 15 років перебування при владі не проживала рік так важко і не покладала так багато надій на наступний рік. Причиною є пандемія. «Через дев’ять місяців відбудуться загальні федеральні вибори, і я не буду балотуватися на переобрання. Сьогодні я, ймовірно, в останній раз звертаюся до вас під Новий рік як федеральний канцлер», – оголосила Меркель.

Нагадаємо, 28 жовтня 2018 у Берліні засідав виконавчий комітет ХДС, на якому обговорювалися невдалі для партії результати на місцевих виборах. Під час цієї зустрічі канцлер ФРН Анегела Меркель, яка 18 років очолювала ХДС, оголосила про свій намір піти із цієї посади. Під час візиту до Києва вона пояснила українським студентам, чому вирішила піти. На її місце претендувало троє політиків, але з’їзд обрав Аннегрет Крамп-Карренбауер, кандидатуру якої підтримувала Меркель.

Однак уже в травні 2019 Меркель розчарувалася в своєму виборі через падіння популярності ХДС в Німеччині, яке почалося з моменту обрання Крамп-Карренбауер на пост голови партії, а також поганим результатом християнських демократів на виборах в Європарламент. У лютому 2020 Аннегрет Крамп-Карренбауер відмовилася від поста канцлера і пішла у відставку, місце спадкоємиці Ангели Меркель стало вакантним.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня