Зв'язок з нами

СВІТ

Ангела Меркель назвала умову закупівлі російської вакцини

Ангела Меркель назвала умову закупівлі російської вакцини

Ангела Меркель назвала умову закупівлі російської вакцини

Німеччина закупить російську вакцину «Супутник V», якщо препарат отримає європейський дозвіл на застосування найближчим часом. А якщо процедура затягнеться, то покупки не буде.

Про це на прес-конференції заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, передає Spiegel. «Якщо цей допуск буде отримано скоро, то є сенс купити дози Супутника V, але якщо це станеться тільки через кілька місяців, то у нас буде вже досить вакцин, від цього буде залежати питання, скільки нам ще треба замовляти», – сказала канцлер, додавши, що загальноєвропейського замовлення на російську вакцину не буде, лише на рівні уряду ФРН.

Нагадаємо, в ЄС очікують введення нових потужностей виробництва вакцин, що дозволить до середини літа щепити 70% населення.

Раніше Європейська агенція лікарських засобів (ЕМА) вирішило направити до Російської Федерації групу експертів для перевірки клінічних випробувань і виробництва російської вакцини від коронавірусу «Спутник V».

Росія подала заявку на включення своєї вакцини «Спутник V» до списку лікарських засобів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я для використання у надзвичайних ситуаціях. Препаратом вже прищепили більше мільйона людей.

Європейське агентство з лікарських засобів закликало країни ЄС не поспішати зі схваленням російської вакцини «Спутник V». Відомство не отримувало даних про стан вакцинованих людей.

Водночас у Німеччині закликали зареєструвати «Спутник V» після заборони вакцини AstraZeneca.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня