Зв'язок з нами

СВІТ

Аналітики закликали США прискорити передачу Україні військових кораблів класу Cyclon

Аналітики закликали США прискорити передачу Україні військових кораблів класу Cyclon

Аналітики закликали США прискорити передачу Україні військових кораблів класу Cyclon

США повинні надати Україні більше патрульних кораблів класу Cyclon, крім того, рекомендується прискорити передачу Україні виведених у резерв військових кораблів США класу Cyclon.

Таку думку висловили автори доповіді аналітичного центру Heritage Foundation з приводу ролі США в забезпеченні безпеки в Чорному і Азовському морях, повідомляє «Голос Америки».

Ці кораблі довжиною в 54 метри, озброєні гарматами і ракетами, зараз розглядаються серед найважливіших кораблів флоту США. Вони також є одними з найдешевших – кожен обійшовся в $20 млн на час придбання на початку 90-х. Вони не мають високотехнологічних сенсорів, складних озброєнь або експериментального устаткування. Вони являють собою прямолінійні металеві корпуси, які обладнані значною кількістю простих гармат і ракет, які в значній мірі покладаються на роботу екіпажу з 28 осіб, а не на автоматизовані системи.

«Право на самооборону не зупиняється на лінії берега. США можуть допомогти профінансувати і прискорити дослідження для більш швидкого початку використання протикорабельної ракети «Нептун», створеної в Україні. Також США повинні проаналізувати готові варіанти протикорабельних ракет для України. США повинні також допомогти поліпшити морську безпеку України надаючи покращене радарне обладнання і технології спостереження, такі як БПЛА. США повинні взяти на себе лідерську функцію всередині НАТО, щоб допомогти Україні покращити безпеку в Чорному і Азовському морях», – наголошується в доповіді.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня