Зв'язок з нами

СВІТ

Американці оцінили перші 100 днів президента Байдена

Американці оцінили перші 100 днів президента Байдена

Американці оцінили перші 100 днів президента Байдена

Понад половину американців позитивно оцінюють роботу президента США Джо Байдена під час перших 100 днів виконання обов’язків.

Про це свідчать результати останнього опитування, проведеного компанією SSRS на замовлення телеканалу CNN. Так, 53% американців схвалюють те, як Байден справляється з роботою, і кажуть, що він має правильні пріоритети, а 59% стверджують, що він виконує свої передвиборчі обіцянки. 66% позитивно оцінили зусилля Байдена за боротьбу з пандемією, 54% – за зусилля в боротьбі за збереження екології та протистояння расовій несправедливості.

Щонайменше 52% опитаних позитивно оцінюють Байдена як верховного головнокомандувача США. 51% опитаних схвалює рішення нинішньої адміністрації щодо управління економікою, податками (50%) та міжнародними відносинами (48%).

У березні президент США Джо Байден під час інтерв’ю ABC News, розповів, що вважає Володимира Путіна вбивцею. Глава США додав, що президент РФ «заплатить» за втручання у вибори.20 квітня Володимир Зеленський у відеозверненні до українців заявив, що Україна не хоче війни, але готова до неї, та запропонував Путіну зустрітись «у будь-якій точці українського Донбасу».

У РФ назвали цю заяву такою, що не має сенсу і сказали, що Путін не буде їхати у регіон, який Зеленський навіть не контролює. Натомість, Путін запросив українського лідера на переговори до Москви.

В Офісі президента заявили, що не мають наміру запрошувати до Києва президента РФ Володимира Путіна, навіть після того, як він відмовився зустрічатися із українським лідером Володимиром Зеленським на Донбасі. Банкова вважає гіпотетичне запрошення президента Росії до Києва некоректним.

Президент України Володимир Зеленський вважає ймовірною свою зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним. Глава держави доручив Офісу президента розпочати погоджувати терміни і місце проведення такої зустрічі з Адміністрацією президента РФ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня