Зв'язок з нами

ГРОШІ

Американський винищувач вперше злетів за допомогою трампліну

Американський винищувач вперше злетів за допомогою трампліну

Американський винищувач вперше злетів за допомогою трампліну

Поки зліт Super Hornet за допомогою трампліну перевіряли без паливних баків або озброєння на ньому.

Американський авіабудівний концерн Boeing спільно з ВМС США випробував палубний винищувач F/A-18E Super Hornet зльотом за допомогою трампліну. Super Hornet вперше злетів з використанням трампліну і перевірки, які були проведені, визнані успішними, повідомляє Flightglobal.

Американський винищувач вперше злетів за допомогою трампліну

Винищувач F/A-18E Super Hornet: розробка і призначення

F/A-18E Super Hornet — це винищувач-бомбардувальник і штурмовик, що є глибокою переробкою літака F/A-18.

Винищувачі Hornet і їх модернізована версія Super Hornet спочатку розроблялися для звичайного зльоту з наземних аеродромів або для зльоту за допомогою катапульти з палуби авіаносця. Можливість укороченого зльоту за допомогою трампліну при розробці літака передбачена не була.

Випробування F/A-18E зльотом за допомогою катапульти проводяться в рамках підготовки концерну Boeing до участі в Індійському тендері на поставку палубних винищувачів. Їх планується використовувати на авіаносцях із трамплінним запуском літаків.

Випробування Super Hornet проводяться на базі ВМС США «Патаксент-Рівер» в Меріленді. Перші злети бойового літака проводилися без додаткового «навішування» – паливних баків або озброєння. Випробування з підвісним озброєнням планується провести пізніше.

Читайте також:

У США Військово-повітряні сили країни вперше в історії залучили штучний інтелект для заміни другого пілота в тестовому польоті військового літака.

Повітряні сили ЗСУ планують до 2035 року закупити ескадрилью американських винищувачів.

Одна з бригад тактичної авіації повітряного командування «Центр» поповнилася відремонтованим і модернізованим літаком МіГ-29.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня