Зв'язок з нами

СВІТ

Американські бомбардувальники уперше прибули на навчання до Норвегії

Американські бомбардувальники уперше прибули на навчання до Норвегії

Американські бомбардувальники уперше прибули на навчання до Норвегії

Сполучені Штати уперше відправили стратегічні бомбардувальники B-1B Lancer на військові навчання до Норвегії на авіаційну базу Ерланн.

«Поточні планові бомбардувальні місії демонструють здатність ВВС підтримувати готовність і підтримувати наших союзників і партнерів незалежно від будь-яких зовнішніх викликів. Ці місії також забезпечують навчання, необхідні для реагування на будь-яку потенційну кризу чи виклик у всьому світі», – повідомило командування ВПС США у Європі та Африці.

Відомо, що американські літаки перекинули з сьомої ескадрильї з авіабази Дайс в Техасі, однак не уточнюється, скільки бомбардувальників прибуло до Норвегії. Командувач європейськими ВПС США Джеффрі Харрігіан наголосив, що спільні маневри з Норвегією допоможуть відпрацювати навички стримування і оборони та зміцнять стабільність у регіоні.

У березні США перекинули важкі бомбардувальники B-2 Spirit на авіабазу Лажеш на португальських Азорських островах в Атлантичному океані.

Також Штати виділили стратегічні бомбардувальники для регулярного патрулювання українського неба.  У травні українські винищувачі МіГ-29 та Су-27 вперше супроводжували американські стратегічні бомбардувальники B-1B Lancer під час тренувальної місії над Чорним морем. А наприкінці вересня у повітряний простір України для супроводу винищувачів Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України увійшли стратегічні бомбардувальники США В-52Н STRATOFORTRESS. Польоти бомбардувальників США в Україні і надалі триватимуть із міркувань безпеки.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня