Зв'язок з нами

ГРОШІ

Албанія розпочала масову вакцинацію перед туристичним сезоном

Албанія розпочала масову вакцинацію перед туристичним сезоном

Албанія розпочала масову вакцинацію перед туристичним сезоном

Албанія почала кампанію масової вакцинації в неділю перед літнім туристичним сезоном після придбання 192 000 доз китайської вакцини проти коронавірусу Sinovac.

Сотні людей у віці 70 років і старше зібралися на головній площі Тирани, щоб отримати укол вакцини у двох великих наметах, організованих для щеплень, повідомляє Ekathimerini.

Вакцинація в балканських країнах проводилася повільно з середини січня до появи вакцини Sinovac: Албанія отримала менше 100 000 доз Pfizer, AstraZeneca і «Спутник V». На сьогодні в країні вакциновано 65 000 медичних працівників, люди у віці 80 років і старше, а також шкільні вчителі.

Албанія з населенням 2,8 мільйона осіб підписала контракти на поставку приблизно 2,5 мільйона доз вакцини Pfizer, AstraZeneca, «Спутник V» і Sinovac. Уряд продовжує працювати над укладенням нових контрактів на вакцини, щоб все населення могло бути повністю вакциновано до початку 2022 року.

Минулого тижня прем’єр-міністр Еді Рама вирушив до Туреччини і привіз 192 000 доз препарату Sinovac. Решта 500 000 доз препарату Sinovac, які повинна отримати Албанія, надійдуть через два місяці.

Рама також сказав, що Sinovac побудує в Албанії завод з виробництва різних вакцин.

Уряд прагне підготувати країну до прийому туристів цього літа. За роки до спалаху вірусу туризм став важливою галуззю економіки країни. «Я вважаю, що цей туристичний сезон буде більш вільним», – сказав Рама журналістам після відвідування центру вакцинації на площі.

Іноземним туристам, які прибувають в Албанію, не потрібно пред’являти докази того, що їм було зроблено щеплення від коронавірусу.

За даними органів охорони здоров’я, станом на суботу в Албанії зареєстровано понад 123 000 випадків коронавірусу і 2204 підтверджених випадки смерті.

Читайте також:

Єдиний для всіх країн Євросоюзу сертифікат вакцинації проти COVID-19 можна буде отримати у червні. Документ планують ввести в середині місяця.

З 27 березня виробників вакцин або власника реєстраційного посвідчення звільнили від цивільної відповідальності за будь-які наслідки щеплень. Набув чинності відповідний закон.

Як відомо, 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини від коронавірусу розробника Oxford/AstraZeneca (CoviShield) обсягом 500 тисяч доз. А 24 лютого в Україні розпочалася вакцинація населення від коронавірусу. Перше щеплення зробили лікарю на Черкащині.

Станом на 29 березня в Україні діагностували коронавірус ще у 8346 осіб. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (820), Харківській (664), Одеській (658), Дніпропетровській (647) та Житомирській (567) областях.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня