Зв'язок з нами

ГРОШІ

Агентство АРМА визначилось, кому віддати трубопровід Медведчука

Агентство АРМА визначилось, кому віддати трубопровід Медведчука

Агентство АРМА визначилось, кому віддати трубопровід Медведчука

За результатами конкурсу управляючою компанією частини магістрального нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок стала державна Укртранснафта.

Про це повідомляє пресслужба Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Всього в конкурсі брали участь дві компанії – «Укртранснафта» і «ПрикарпатЗахідтранс», який керував цим трубопроводом раніше, і якому суд заборонив розпоряджатися цим активом.

Нагадаємо, 19 лютого Рада нацбезпеки і оборони на засіданні затвердила нові санкції щодо восьми осіб – громадян Росії та України. Серед них виявилися нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко.

Потім Вищий суд за клопотанням детективів НАБУ і прокурорів САП наклав арешт на частину «труби Медведчука». Постановою слідчого судді ВАКС від 23 лютого 2021 заборонено розпорядження, відчуження та користування об’єктами і лінійними ділянками, які безпосередньо задіяні в забезпеченні виробничої діяльності ділянки магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок».

На початку березня Служба безпеки України провела допит народного депутата і лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня