Зв'язок з нами

Адвокати в Німеччині попросили відкрити справу проти Лукашенка

Адвокати в Німеччині попросили відкрити справу проти Лукашенка

Адвокати в Німеччині попросили відкрити справу проти Лукашенка

Чотири адвокати з Берліна звернулися до Генпрокуратури в Карлсруе з вимогою порушити справу проти невизнаного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Також вони просять відкрити справу проти білоруських силовиків, повідомляє видання Tagesspiegel.

Адвокати представляють інтереси 10 білорусів, в їх розпорядженні більше 100 задокументованих випадків застосування тортур владою країни.

Всі клієнти повідомили про затримання на незначних підставах, тортури і жорстоке поводження.

«Їх утримували в надзвичайно тісних камерах і автозаках, і протягом декількох днів вони піддавалися фізичному насильству, їх принижували, їм погрожували, ображали і піддавали іншим приниженням», – йдеться в заяві.

Адвокати просять, щоб прокуратура почала розслідування проти представників білоруської влади.

Читайте також:

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив адміністрацію Байдена у підготовці замаху на нього і дітей. Спецгрупу, якою керували американські спецслужби і президент, затримали в Москві.

Очільник партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко повідомив, що політсила вимагатиме пояснень від свого нардепа Євгенія Шевченка, який поїхав у Мінськ знайомитися з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

У зв’язку з політичною ситуацією в Білорусі Львів вирішив відмовитися від покупки 100 білоруських автобусів з низькою підлогою МАЗ. Білоруська державна компанія перемогла в тендері від Європейського інвестиційного банку, який виділив місту кошти на новий громадський транспорт.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня