Зв'язок з нами

СВІТ

Адвокату Трампа готують обвинувачення за роботу на українського олігарха

Адвокату Трампа готують обвинувачення за роботу на українського олігарха

Адвокату Трампа готують обвинувачення за роботу на українського олігарха

Прокурор Південного округу штату Нью-Йорк зібрав достатньо доказів для висунення обвинувачення адвокату Трампа Руді Джуліані за лобіювання ним інтересів олігарха Павла Фукса.

Про це повідомив у твіттері американський журналіст-розслідувач Скотт Стедман.

Йдеться про розслідування незаконного лобіювання, яким за версією прокуратури займався Джуліані, та отримання виплат ним із різних українських джерел, включно з Фуксом. Зокрема у розпорядженні слідчих Південного округу штату Нью-Йорк опинилась копія контракту Фукса з охоронною фірмою, яка належить адвокату Трампа. Також один з епізодів розслідування – злив електронних листів Гантера Байдена в 2019 році команді Трампа. У 2017 році компанія TriGlobal Strategic Ventures організовувала зустріч Джуліані та Фукса. Її керівник Віталій Прусс стверджував, що електронні листи сина основного конкурента Дональда Трапа дістали «росіяни й українці».

Тим часом, президент США Дональд Трамп помилував 26 осіб, в тому числі колишнього главу свого передвиборчого штабу Пола Манафорта і екс-радника Роджера Стоуна. Вони були засуджені в рамках розслідування про втручання Росії у вибори в США в 2016 році.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня